O nas.

KARO-MED to gabinet rehabilitacji oraz fizykoterapii mieszczący się w Tarnowie Podgórnym, prowadzony przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów- rehabilitantów posiadających odpowiednie doświadczenie w pracy z pacjentami.


Dopasowany program.

Specjalnie dla Państwa dobieramy indywidualnie dla każdego pacjenta kompleksowy program rehabilitacyjny dostosowany odpowiednio do: diagnozy, stanu zdrowia, wieku, sprawności fizycznej, przebytych urazów i chorób towarzyszących.


Szeroki wachlarz usług.

Zajmujemy się rehabilitacją w różnego rodzaju urazach i schorzeniach, m.in. w chorobach i bólach kręgosłupa, schorzeniach barku, stawów kolanowych, biodrowych, przeciążeniach stawowych. Wykonujemy także terapię u osób po udarach mózgowych, a także rehabilitację w skoliozach i wadach postawy u dzieci.


Nowoczesna rehabilitacja.

W naszej pracy wykorzystujemy wiedzę z różnych dziedzin fizjoterapii. Stosujemy nowoczesne i sprawdzone metody rehabilitacji: PNF, KINESIOLOGY TAPING, TERAPIA MANUALNA. Dzięki temu terapia jest kompleksowa, a co najważniejsze - skuteczna i w możliwie jak najkrótszym czasie zapewnia pacjentowi powrót do zdrowia. Oferujemy również zabiegi z fizykoterapii: laser, sollux , elektroterapia a także ultradźwięki.


Zapraszamy.

Gwarantujemy Państwu profesjonalną i miłą obsługę oraz komfortowe warunki do wykonywania ćwiczeń usprawniających przy zastosowaniu wysokiej klasy sprzętu rehabilitacyjnego.


Galeria